Yıllardır yorulmadan kalite taşıyoruz...

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Firmamız sunduğu kaliteli hizmet ile öncelikli olarak müşteri beklentilerini karşılamayı misyon edinmiştir. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun müşteri talepleri doğrultusunda, her türlü tonaj ve kübajlı araç mevcuttur. Gıda maddelerinin uluslararası taşımacılığı ile ilgili ECE regülasyonlarına uygun olan ATP-C sertifikası (FRC veya IR) bulanan araçlarımızla, müşterilerimize güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Yükün zamanında teslim edilmesi ilkesini benimsemiş olan firmamız, bu amacı göz önünde bulundurarak araçlarını Araç Uydu Takip Sistemi  ile donatmıştır. Bu sayede kalkış-varış sürecinde, gümrük formalitelerinin hızlandırılması ya da dönüş zamanın belirlenmesi gibi araçlarla ilgili her türlü bilgi Noyan Trans tarafından ilgililere iletilebilmektedir. Bunun yanında araçlarımızda ısı sensörü de bulunmaktadır. Böylelikle hassas gıda ürünlerinin taşımacılığını güvenle gerçekleştirebilmektedir.

Taşımalarımız araç başına 2.000.000 Euro değerindeki CMR sigortası teminatı güvencesindedir. Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında etkilenmeyecek şekilde yapılmaktadır. Böylelikle zorlu koşullarda bile yükünüzün güvenle taşınacağını garanti etmektedir.